| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

děkuju, budu se snažit se z toho nějak vyhrabat a pokud možno bez nějakých lexaurinů a jiných prášků. Nejhorší je, že když sem třeba sama a zrovna tak nějak nemam nic na práci, tak mam fakt divný myšlenky. Třeba dneska mi hlavou furt koluje sebevražda, ale NÉ že bych ji chtěla páchat, to vůbec, ale jsou to takový vtíravý myšlenky typu: "a co když se ten můj stav tak zhorší, že na ní opravdu budu myslet" atd...a úplně se bojím projít v kuchyni kolem nože atd ~:-D jako kdyby se náhodou ve mě něco zbláznilo... říkám si ale, že když tohle řeknu psychiatrovi, tak mi hned nasadí nějaká antidepresiva nebo mě rovnou nějak zavře... no každopádně pokud se to bude zhoršovat, tak k němu budu muset zajít. Opravdu někdo nevíte o nějakém v Praze, na kterého není dlouhá čekací doba??? Jinak zdá se mi, že je mi lépe fyzicky, ale trochu hůř psychicky...tak jako smutný, ty divný myšlenky atd... ale tím, že mi je líp fyzicky, tak se donutím k nějakým aktivitám a snad i ošklivé myšlenky odejdou :)) nejhorší jsou ty večery, před usnutím, o samotě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.