| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jen hlásím, jak se vyvíjí moje "pomaturitní potíže", psala jsem tu, jak jsem po skončení maturity jen spala, spala a spala a měla úzkostné stavy... tak teď je 10 dní od maturity a je to už o dost lepší. Co se týče nálad, tak náladu mam poměrně skvělou, žádné depresivní myšlenky, už se dokážu zas nějak radovat a myslet na jiné věci. Dodržuji pitný režim, beru hořčík, jím hodně ovoce, piju bylinkové čaje, každý den se protahuji a cvičím jógu... doma je mi už krásně, ale zvláštní je, že kdy vyjdu někam mezi lidi, tak to na mě tak lehce zas všechno padne, úplně se mi motala hlava, když jsem šla nakoupit do Kauflandu, byl to takový šok - najednou spousta lidí, hluku, divné světlo, velký prostor...strašně mě to unavilo... asi ještě doznívání těch stresů a všeho? Chtěla bych se už nějak konečně začlenit do běžnýho života, ale nějak to furt nejde... těšila jsem se s kamarádkami na piknik, který jsme měly minulý čtvrtek, ale když jsem tam dojela, tak mě úplně přešla chuť k jídlu, padla na mě únava a chtěla jsem co nejdřív domů, do postele, do vany.... no vážně doufám, že to brzo přejde :( a taky, že se mi to zas nerozjede nanovo po příjimačkách

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.