| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda já jsem normálně v šoku, že je něco takového možné. Mně to neudělali, kdyby to zkusili, asi bych za sebe neručila. To jsme snad někde ve středověku, já fakt nemám slov...aby mi při porodu někdo skočil na břicho tak, že mám modřiny a pohmožděná žebra, jak tu někteří píšou? Vím teda o sestře mé kamarádky, která tohle mačkání břicha taky zažila, taky měla modřiny, ale nějak moc o tom nemluvila.
Můj chlap být svědkem toho, že mi doktor takhle hňápne na břicho, asi okamžitě jedná velice tvrdě. U prvního porodu se taky předvedl, ale to bylo o něčem jiném - dítěti chtěli připojit sondu na hlavu, že špatně slyší srdíčko, chlap jim tam vytrhl lahvičku s gelem, břicho mi tím náležitě potřel a připojil k monitoru. Hned to bylo slyšet dobře, "zvon" na hlavičce vůbec nebyl potřeba. No, udělal trochu bengál a oni se mu nakonec omluvili. Je fakt, že porod se odehrál v zahraničí, ne v ČR.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.