| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

my nočník nepoužívali, máme ho jen v autě na cesty, doma se na záchod nasadilo prkýnko, k záchodu stupínek, na poličku dětské knížky... a děti si tam chodily posedět jako tatínek.
plíny jsem prostě sebrala a už je nedostaly, řekla jsem, že máme málo peněz a plíny mám tak akorát spočítaný pro miminko (mám děti 2 roky po sobě, takže vždycky byl novorozenec při odplínkovávání:))) na postel jsem navlíkla nepromokavý prostěradlo, o půlnoci nosila vyčůrat...
cca 3 týdny loužičkovaly... byla jsem počůraná já, koberec, povlak na gauči (nepromokavý)... sebrala jsem všechny dobroty a za povedené čůrání dostaly gumídka, jinak nikdy nic. po těch 3 týdnech se to skoro 100% naučily.
bylo jim lehce přes 2 roky, palice jsou jak se patří. když jsme někam šli, nosila jsem několikero náhradního oblečení + láhve s vodou na umytí... bylo to trochu na bednu, když jsem je na hřišti 4x převlíkala...
s nikým jsem to neprobírala, ani s dětmi jsem to neřešila, jenom jsem jim řekla, že už plíny nebudou, neprudila, netlačila, nechválila, nedělala skopičiny... jen jsem se normálně každou chvíli ptala, jestli se jim nechce a když chtělo, byla odměna. stejně babičky a dědové - žádné tlačení, posmívání, doprošování, vyhrožování... jenom zeptat, zeptat, zeptat... povede se = gumídek, nepovede se = převlíknout a zeptat, zeptat, zeptat:)))
v roce bych nezačínala, přijde mi to jako víc práce než užitku, hlavně když máš další děti... ale 3 a půl mi zase přijde už dost, plínu bych vzala a nechala ho pištět, ať si sedí na nočníku, když ho to baví... ono ho to taky věčně bavit nebude - ale hlavně bych ty plíny vzala a opravdu NIKDY už mu je nedala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.