| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zakladatelko (je tady těch příspěvků tolik, že to nejsem schopná ani přečíst, natož si zapamatovat, kdo to založil - a jsem líná se znova kouknout, přiznávám), dle mého příliš tlačíte. A to všichni. Pokud máš takto citlivé dítě a všichni v okolí mu říkají, že by měl chodit na nočník a bla, bla, bla, tak se není čemu divit, že se zašvihne. U nás se odplenkovalo chvilku před třetíma narozeninama a kdybych nebyla blbá, možná by to bylo i dřív. Ale!!!! neustále jsem poslouchala, jaký je to ostuda a že bych ho měla donutit a každý zkoušel ten svůj způsob a různě do něj rýpali, vyhrožovali... Já psychicky zdeptaná jsem za ním furt taky nosila nočník a rozčilovala se. Zbytečně. Pak jsem si řekla, že je do toho každýmu houby, ať se jdou všichni vycpat, že je to moje dítě. Přestala jsem tlačit. Chtěl plínku, tak jsem mu jí bez řeči dala. Do týdne!!!!! byl bez plen jak přes den, tak na noc. Je to půl roku, za tu dobu se mi v noci počůral celkem třikrát a to ho to okamžitě vzbudilo - chtělo se mu čůrat a nějak to zaspal. Přes den ještě donedávna nehoda byla, ale co, pořád ještě dozrávají svěrače. Teď už skoro 14 dní se ani nepokakal (předtím občas, protože prostě nepoznal, že kaká a nestíhal si sundat kalhoty).
Postav se za svého syna. Dej mu najevo, že mu věříš, že to zvládne a nech to na něm. Sice tě tlačí čas, ale pořád ještě máte skoro tři měsíce. Je to osobnost, neberte mu to a zakaž okolí to jakkoliv komentovat a nutit. Ať se starají o své.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.