| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj!
Tak, kde je hotel Stein netuším. Kdybys napsala na Skalce, to je sídliště u Chebu, ale ve Skalce? Pak je tady Skalná, ale to je taky nějakých 20 kilometrů. No nevím. Zkusím to zjistit.Já prošla před oběma porody kurzy kojení, měla načteno spoustu literatury a kvůli přitroublému přístupu ke kojení (ale nejen k tomu) jsem dokonce musela změnit pediatričku. Byly krize,ale já byla fakt dobře teoreticky vybavena, takže v poho kojím a na nic se neohlížím. Jak jsem na tom s velikostí, to nevím, můžeme porovnat v září :0))), myslím že o tom to kojení není, ale to je jen můj názor, statistiky neznám :0))) malý měl ty brambory poprvé, předtím měl náběh na atopák několikrát ale strašně maličko, zítra jdeme na alergo, tak jsem zvědavá na jejich přístup.Moc si od toho neslibuji. Taky jedeme příští týden k homeopatce asi 50 km od Chebu, ta mi snad taky nějak poradí. No, snažím se ze všech stran. Malý Denis už je lepší, bude zase dobře. Jen už hrozně moc potřebujeme to povolení, aby mohl jít co nejrychleji na tu operaci, už je nejvyšší čas.
Tu honičku v práci Ti nezávidím, mě to čeká od srpna, tak si snažím užít alespoň těch pár měsíců. Přesně před rokem jsem promovala a pak hned rodila, tak jsem nějak 6 let stále v zápřahu a už potřebuji oddych. Jen na ten pocit, že si můžu večer jen tak lehnout a spát, nebo se podívat na film, jsem si zvykala asi půl roku. připadala jsem si jako na drogách, úplně změněný stav vědomí... No, ale jak říkám, v září zase nástup do školy a budu zase ve speciální třídě, takže to teda nebude procházka růžovým sadem ,předpokládám, že budu pořád s někým bojovat - s ředitelem, s poradnou, s rodiči, a přitom mi jde jen o to, aby každý dělal svou práci co nejprofesionálněji. Ale to se v Čechách moc nenosí... tak, abych nekončila pesimisticky. Tady je krásně, svítí slunce a nádherně se odráží od bílého sněhu, takže myslím, že svět je krásný! Pozdravuj dětičky a napiš

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.