| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kvůli tvému příspěvku, jsem se tady musela zaregistrovat, protože mě nenechal klidnou. Studovala jsem nějakou dobu na státní škole v Praze, kvůli tomu že mě obor přestal bavit, tak jsem se pak na poslední chvíli přihllásila na UJAK, který ano, bral bez přijímacího řízení, ale!!!!nemyslím si, a mohu porovnat, že srovnávat těžkost učení na státní a soukromé škole nejde!!!. Podle mého je to na stejno..jediný rozdíl vidím v tom, že soukromá škola ti vyjde vstříc ohledně studia. Představa, že ve školce chybím 1x týdně, tak jak to většina státních škol chce, tak bych brzo byla na úřadě práce a mohla bych se jít klouzat. A pokud vím (ted jsem složila státnice na ujaku), vědomosti si do hlavy cpeš sám,a je jen na tobě, zda se danou látku naučíš nebo ne, takže je jen a jen na tobě, zda to flákáš a spoléháš na to, že je to soukromá (na to ale bych nespoléjala, protože státnice obelhat nejdou, aspon já toho byla svědkem) a nebo se budeš učit. Zkouškové probíhalo stejně jako jinde na výškách. ústní zkoušky, zápočty (písemné, ústní), semestrálky apod. Nebo si myslíš že se za celé 3 roky neučíme a ke státnicím přijdeme jak tupouni a za úsměv nám dají titul? Kde žiješ!!! jo a mimochodem, připrav se, že jednou, za pár let, se bude platit i za "státní" školy.. to by mě zajímalo, co pak budete vy "proti soukromým VŠ" říkat. Nicméně je dost přípradů, kdy i na státních školách se profesoři podpláceli :)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.