| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Právě se nacházím v situaci, kdy řeším dilema, jak s návratem do práce. Zaměstnavatel na mě tlačí, abych nastoupila jak bude Elišce rok, protože moje kvalifikace je velice specifická a prostě tam chybím. Musím se přiznat, že jsem z toho někdy ani nespala, nechci být krkavčí matkou a dítě někam odložit. Tak jsem to probrala s manželem a rozhodli jsme se, že půjde v roce a půl místo mě na mateřskou. Vyhrál i argument, že vydělám 3x víc než on a tak rodinu spíš uživím. Nyní musím vyřešit problém co toho půl roku. Zdá se mě opravdu brzo aby Eliška chodila do jeslí každý den. Zkusím se domluvit se zaměstnavatelem abych mohla chodit do práce 1-2x týdně a v tu dobu budou hlídat babičky, tetičky, případně zkusím soukromou miniškolku, protože jesle jsou v Brně pouze tři a pro mě zcela nedostupné (auto nemáme a MHD to nepřipadá z časových důvodů v úvahu). Eliška je naštěstí velmi společenská a tak si myslím, že s hlídáním nebude problém i když i to může být relativní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.