| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky.

Apollo, já když jsem chodívala do práce, tak bývala zavřená v kleci. Ale jak jsem byla doma, tak jsem jí pustila volně po bytě. Akorát do dětského pokojíčku má zákaz. Tam vždycky načurá do postele. Oni to prý milujou, měkoučko, teploučko a tak si to tam označí. Teď už nečurá vůbec na koberec, jen do záchůdku. Je super pozorovat, jak si hraje nebo je někde natažená a pak šupky dupky jde na záchod a pak se zas vrátí k tomu co dělala. Ale právě mě hodně pomohlo to, že jsem doma a měla jsem čas ji na to vychovat. Chce to fakt každý čuranec na koberec nebo podlahu hned řešit. Já jsem teď na to měla čas. Aspoň jsem nemusela přemýšlet nad tím, že nemám práci a co budu dělat a že nemám hlídání atak. No a jěště jsem jí pořídila ohrádku, tak má klec na spaní (říkám tomu ložnice), ohrádka (denní místnost) a když jsem doma, tak má ohrádku otevřenou. Včera jsme si hrály s balonem. Já ji ho kopala a ona koulela čumákem (no sranda s králíkem)

Sabči to ve škole jde. Ale nebaví ji to. Musím jí do učení nutit.

Dolly má moc pěkné fotky z dovolené. Jde vidět, že si to užili.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.