| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Svoji tchyni rada nemam. NE proto, ze by byla spatny clovek, ale proste ona neni typ cloveka se kterym si mam co rict. Ona se chovala ke svym detem spatne, tak nesnesu aby mi takovy clovek rikal, jak mam vychovavat dite. Navic ona nehledi na zdravi a jeji heslo, ze telo so rekne co potrebuje nesnasim. Hlavne, kdyz ma 100kg cukrovku a laduje se sladkym horem dolem, ale to je jeji zdravi, problem byl, kdyz cpala rocnimu diteti s alergii na laktozu cokolady a jogurty a ja jsem Pak chovala jecici dite.
Ale muzu rict, ze maminku mojeho ex jsem mela rada moc, jezdili jsme spolu na chalupu, chodili vencit psy, spolu na kaficko atd. Bylo to fajn, kdyby nemela tak pitomeho syna a manzela~q~ to neni, ze nesnasim tchyne celkove. Mamka exe, byla z te rodiny jedina, ktera za mnou prisla do porodnice a ktera mela zajem o me a malou, kdyz nas ex nechal, ale vliv despotickeho manzela se projevil.~d~ jinak zavidim vsem, co maji bezva tchyni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.