| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem nikdy žádnou tchýni neměla,a doufám,že ani nikdy mít nebudu,ale maminky svých partnerů jsem měla ráda hodně,až na jednu-to byla s prominutím kráva k pohledání a i když jsem během let dokázala všem odpustit všechno,tak jí jsem určité věci neodpustila dodnes,ani po patnácti letech.Už tenkrát byla neskutečná snobka a hodnotu pro ni nemělo nic jiného než peníze,všem řídila život,a když se podívám na její profil na FB,tak tam nemá žádné"normální" přátelé,než desítky či snad stovky přátel z vysoké politiky,z celebrit apod.No jo,už tenkrát,coby naprostá nula,ze sebe dělala "hogo fogo".První manžel se s ní kvůli tomu rozvedl,druhý,kterého si vzala později(nebo lépe řečeno jeho peníze),se s ní do pěti let rozvedl taky.A přesně jsem to tenkrát prorokovala,že ji do pěti let kopne do řiti~:-D.Nejraději jsem měla maminku mého posledního ex,která je i ve velmi vysokém věku neuvěřitelně krásná(bylo jí přes 80 let),a neuvěřitelně vitální,a velice milá.Ex říká,že ho maminka přežije.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.