| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám tchýni ráda. Dříve jsem jí tedy měla mnohem radši, protože ona je s věkem čím dál tím horší.
Bohužel má profesionální deformaci a myslí si o sobě, že je ředitelka zeměkoule. Tudíž kontroluje vždy všechno a všechny. Stejně tak každému pořád říká, co má dělat. Dokonce radí i totální blbiny, který jsou jasný tříleťákovi, ale tónem jakoby to ona celý zrovna vymyslela. Po všech furt všechno předělává, např. ustelu si na chatě ve svém pokoji postele a když tam později pro něco jdu, postele jsou ustlané jinak...a takhle je to opravdu se vším. Má potřebu mít všechny pod kontrolou a když tomu tak není, tak je nervózní a neví co dělat. ´
Navíc není žádná hospodyňka, takže pokud jsme někde společně celá rodina, tak musím obstarávat jídlo já. Dokonce byla loni docela frajerka, protože si pozvala na zahradu celkem asi 10 rodinných příslušníků včetně mě a mojí mamky a když jsme tam na domluvenou hodinu dorazily, tak neměla vůbec nic připravenýho, zbytek hostů byl hladovej, tak se okamžitě vrhli na bublaninu, co jsme přnesly my jako zákusek po grilču, no bylo to ve finále hlavní jídlo. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.