| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, syn byl na zákroku loni v září, rozhodl se sám ve 12 letech. Dělali mu to v celkovce a ten den odpoledne nás pustili domů. Ač je celkem kňoura a bolestínek, tak ibalgin na bolest si vzal jen na první noc, ale žádné drama to nebylo. Taky jsem ho připravovala na to, že to pravděpodobně bude bolet, ale bylo to v pohodě. Do školy nechodil, dokud mu nevyndali stehy, tedy týden, pak už šupajdil. Nosil čelenku asi 14 dní v kuse a pak po doma a hlavně na spaní, aby si uši nepřeležel. S výsledkem je spokojený a konečně se nachal ostříhat nakrátko a každé ráno si pracně geloval kohouta :-D. Pro nás nejhorší z celé téhle ušní anabáze bylo udržet ten první týden v noci na palici ten pruban, co mu nasadili po operaci. Syn má celkem divoké spaní a ráno se většinou pruban i sterilní čtverečky váleli pod postelí, tak jsem z něho rostla. Nakonec jsem mu na to přidělala tkaničky a vázala mu to pod bradou jako miminku, dost jsme se mu nařehtali. Dost sportuje, třikrát týdně trénuje fotbal, každý víkend zápasy a nikdy si na žádnou bolest nestěžuje. Říkal, že si to měl nechat přišít už dávno, ale já čekala, až bude chtít sám, kdyby s tím měl problém. Mě se líbil i s odstátýma ouškama. Držím vám palečky, ať je všechno v pohodě jako u nás. Věra

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.