| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

co bylo nejhorší?
ten strach. šílený a nepřestávající strach. tehdy o tom ještě nebylo tolik informací jako dnes, nedokázala jsem uvěřit, že by to mohlo dopadnout, bála jsem se od něj odejít.
těžko si představit.. když jsem tam vzala poprvé mamku, říkala jsem jí ve výtahu "on je fakt maličký" a ona, jo jasně, miminka jsou malé, takových jsem viděla.. no cestou dolů mi mačkala ruku a říkala "jéžiš on je tak maličký.."

a ještě bylo zlé být doma. nemohla jsem mít svoje miminko doma a to jsem těžce nesla.
probrečela jsem noci, potoky slz. strachy a bezmocí.

pomáhalo mi nebýt sama. ale nemluvila jsem. jen aby u mě někdo byl. mamka, manžel, někdo, kdo to prožíval, komu na nás záleželo. taky že mě mamka nutila fungovat. zpočátku mi nakupovala, pak mě brala s sebou. takové to - já uvařím kafe, ty umyješ nádobí..

ono je těžko radit, každý to prožívá jinak. u vás je navíc ten obrovský smutek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.