| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jj, měla jsem jeden den, dávali mi pak kalciovku v nemocnici, ale i když to bylo jen jeden den velmi mírné, tak mi dávali i po další dny. doma jsem pak koupila raději pro jistotu kalciové tablety, nebyl s tím problém. po operci nemluvit, půjdeš potom na kontrolu s hlasivkami. jenž já jsem byla na pokoji s jednou paní, obě dvě ukecané.... no ale hlasivky dobré :) ale prý raději nemluvit. doporučuji si najít velmi dobrého dr na operaci, zjistit si, kdo je u vás ten nejlepší, stojí to za to. někdo to jen odbyde, tak ať je to hezké. mám velmi malou jizvu narozdíl od mé známé. zamluv si i termín na laser pro korekci jizvy nejlépe v laserovém centru, já byla u nás v llc centru, není to drahé, a za to to stojí, má se jít co nejdřív po operaci (a po kontrole s histolky).pravděpodobně ti dávvají nebo budou dávat na stabilizaci před oprací kortikoidy, tedy já to tak měla, aby se hodnoty daly trošku do pořádku před operací, to taky není žádný problém. kortikoidy po operaci se už nejí. podle pravdy, já si v nemocnici strašně hezky odpočinula ~t~ byla jsem v bohumíně u mudr Žocha. můžu jen doporučit. nemocnice škaredá, ale Žoch na jedničku :-) není mít z čeho obavy, jen v létě je mi fakt horko a v zimě dost mrznu, ale to je prý normální :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.