| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jako bys popisovala můj příběh. Starší dcera 4,5, mladší 1,5roku. strašně jsem se těšila na návrat do práce, na změnu. A zjistila jsem, že jsem naprosto neplánovaně těhotná. Stejně jako tvůj manžel, i můj manžel nechával rozhodnutí na mě, spíš se ovšem přikláněl k tomu miminko si nechat. Já měla pocit, že už znova opravdu nechci těhotenství, porod a péči o malé mimi absolvovat. Stále jsem zvažovala všechna pro i proti, nemohla jsem se rozhodnout, čas mě tlačil. Rozhodla jsem se tedy pro interupci :-( kterou jsem i podstoupila. Dodnes si pamatuju tu hrůzu, když jsem se probrala z narkozy po upt a zjistila, že ten krok je už nevratný, že je vše vyřešeno. Hrůza, všechno mi to bylo líto, měla jsem pocit, že bychom to přeci zvládli. Trápila jsem se tím několik měsíců, strašně jsem chtěla znova otěhotnět. Manžel mě chápal, ale prostě už nechtěl. Nakonec jsem opravdu ještě otěhotněla, psychicky se dala do pořádku a dnes máme téměř roční holčičku. Jsem za ní strašně vděčná. Samozřejmě všechno zvládáme v pohodě, starší ségry jsou za ní vděčné, milují ji, já si našla i nové koníčky a čas doma si opravdu moc užívám ..... Jako bych to tenkrát při rozhodování ani nebyla já. Za mě radím opravdu všechno dobře zvaž, krok je to nevratný. Hodně štěstí Veronika

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.