| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nečetla jsem všechny příspěvky,ale když jsem měla poprvé rodit, znala jsem jen horory od vlastní mámy, od ženských v práci a vůbec kdokoliv cizí mě oslovoval na ulici jen proto že mám pupek~q~ Takže jsem byla až dost vynervená. Partner semnou k porodu nechtěl,ani já jeho..ze stejných důvodů, po druhé bych brala někoho kdo už rodil a chápal jak mi je, jen pro ten pocit že tam nejsem sama, že dojde zavolat sestru kdybych náhodou já už neměla sílu, že tam prostě nejsem sama...takže kamarádku určitě.
Jo a ten kurz, byla jsem v porodnici kde jsem chtěla rodit, Tenkrát to v ROkycanech probíhalo jinak než teď,PA byla strašně hodná, milá, měla jsem jí i u porodu, takže po psychické stránce to pro mne zmanenalo moc. Teorie asi byla k ničemu, na porod na videu jsem se dívat odmítla,ale učili jsme se tlačit a dýchat tak to užitečné určitě bylo. Znala jsem prostředí kam jsem pak šla a i to mne pomohlo. Chodilo se každý týden na 2hodiny dopoledne, až dokud se neporodilo...pokaždé bylo jiné téma od kojení, porodu, péče o dítě až po cvičení, polohy u porodu, dýchaní...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.