| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky bych ho tam raději neměla. Já jsem se sice cítila volně, nějak jsem se před ním nesnažila tvářit jinak, u prvního porodu mi tam chyběla spíš kamarádka, protože jsem měla 3 dny (a to jsem tam byla sama na sále) kontrakce po 2 minutách, jedna 45 sekund, to bylo jen černo a nic jsem nevnímala, no ale tu zbylou minutu a čtvrt jsem se dost nudila. Poslouchat se nic souvislého nedalo, těch 45 sekund jsem vážně nic nevnímala. Na časopisy jsem náladu neměla. Manžel slavnostně dorazil na poslední 2 hodiny, ale to mě za chvíli vezli na císaře.

U druhého porodu jsem už byla vybavená knihou, tak jsem si (tentokrát jen 2 dny) mezi kontrakcemi četla a pak přijel manžel cca 6 hodin před narozením dítěte se to zase zvrtlo, tak výsledek byl jen ten, že dítě 3 roky nesnášel, za to, že mě chtělo zabít. Měl/má noční můry a je pravda, že už jsem od něj nikdy neslyšela „co ženské s tím porodem mají, dítě vyklouzne, ale co chlap chudák v práci dře...“

Tedy – taky bych tam chtěla kamarádku na povídání a jinak milou porodní asistentku a šikovného doktora.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.