| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Průběh těhotenství - 5. a 6. týden

Mockrát děkuji za Váš přípěvek, který mě hodně uklidnil. Právě dnes jsem se totiž dozvěděla, že mé testy na toxoplasmosu vyšly pozitivní, protilátky IGG, což prý znamená, že jsem toto onemocnění (bez příznaků) prodělala více než před rokem. Možná klidně i v dětství, kočky patřily donedávna k mým nejoblíbenejším zvířatům. Testy jsem si nechala dělat preventivně, protože plánujeme v tomto roce s partnerem pořízení miminka, takže jsem chtěla udělat maximum pro to, abych měla jistotu, že jsem zdravá, než se do toho pustíme. To málo, co jsem o toxoplasmose věděla z reportáže v televizi, mě docela vystrašilo (potraty, poškození plodu atd.).
Celý problém jsem samozřejmě okamžitě konzultovala se svojí praktickou lékařkou i gynekoložkou, obě mě však uklidňovaly, že mohu bez obav otěhotnět, že je to vlastně spíše dobře, že jsem toto onemocnění prodělala už dříve,v těhotesntví bylo mnohem nebezpečnjší. Pro jistotu mi ještě, až otěhotním, udělají testy znovu. Ještě jednou děkuji Iva.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.