| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila v továrně na děti

Mam obavu, ze stezovat si nema smysl, ani jsem nezaregistrovala jakekoli zmeny po a pred stiznosti. Pravda, ja si moc nestezuji neb se nechci dostat do Cernych stranek problemovych pacientu( tohle berte klidne jako vtip). Postezovala jsem si jen jednou k organizaci chranici prava pacienta a to tehdy, kdyz jsem byla jednim z šéfů interny propustena den ze dne domu, kdyz jsem byla na jeho oddeleni hospitalizovana pro plicni embolii. Proste jsem se mu zdala malo dusna a to, ze na scintigrafii zjistili jakesi vypadky casti plic a defekty vypadajici jako embolie se mu proste nezdalo smerodatne. Zajimave bylo, ze behem vysetreni jsem byla poslana i na egrometrii. Pri druhem plicni embolii zpochybnil vysledek sveho kolegy a spiralni CT plic zase neuznal jako dost smerodatne a poslal me na scintigrafii po druhe (mnohem mene presne vysetreni nez byla ta spinalni CT). Tam zjistili tromby tri, misto jednoho, coz ho asi konecne uklidnilo. Uznala jsem, ze dalsi stiznosti nemaji smysl, uz tehdy, kdy jsem se ptala lekare, ktery prvni scintigrafii popisoval a ktery mi vynadat, ze onen vedouci muz z interny( ani me nenapadne, abych psala presne jeho hodnost) tomu prece rozumi lepe, tedy ne lepe nez ja, ale lepe on=nez ten lekar, ktery to popisoval. On te doby pokud se s tim lekarem potkame nevrazive na sebe koukame. O zadnem jinem dopadu nevim, napr. ze by sel do sebe a rekl si: (asi) jsem udelal chybu...No, to by bylo velmi pekne, ale mam dojem, ze do sebe nepujde, nebot patrne nema kam.

Holt zdravotnictvi mame takove, jake nam ho nasi lekari udelaji... A je mozne, ze dojem, ze mnoho lekaru by chodilo do prace mnohem radeji, kdyby na ne necekali ti protivni pacienti, bude asi vysledek toho, k cemu jejich studium smerovalo, tedy vec spolecnosti, protoze kvalita kazde spolecnosti se pozna podle toho, jak je postarano o jeji nejslabsi. V kazdem pripade se empatie spolecnosti odrazi na peci o postizene, nemocne, o rodici zeny a deti, o stare lidi atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.