| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Antigono,
díky za upřímnost. Furt je mi symaptičtější, když někdo otevřeně polemizuje, než když drží ústa a za rohem šíří svoji verzi.

Takže poměr 1:1 - od podaných trestních oznámení se v tomhle dostane k soudu tuším jen polovina. U soudu je pak dalších cca 30 procent z nich zproštěno. Tohle si dohledáš na netu sama, stačí libovolná ročenka tzv. pomáhající organizace. To jest ten poměr křivých obvinění bude ještě vyšší.

Působím frustrovaně? Možná, ale spíš jsem naprosto regulérně naštvanej. A nejen za sebe. Zkus si jednak představit tu bezmoc, nebo kdyby tebe někdo obvinil jen z toho, že třeba - co já vím - kradeš.

Nikde nepíšu, že nechápu, proč oběť není schpná odejít. Jen říkám, že zralá osobnost by to měla dokázat, a pokud ne, je tam u ní osobnostní problém. A srovnávám to se situací křivě obviněného. Stačí číst pozorně.

K výkřikům o egu... Můj postřeh z diskuzí je - když vadí něco někomu, co dotyčný omlouvá - tak je to dle něj raněné ego - když vadí někomu něco, co neomlouvá - tak je to pochopitelná bolest...

Moc nerozumím tomu, proč považuješ za podstatné znát fakta k mému případu - jaký to má vliv na přemýšlení o tom, co píšu?
Já v této fázi moc konkrétní být nechci, ještě nejsem rozhodnutý zda bych neměl podat pro změnu žalobu já pro křivé obvinění.
Nikde jsem přímo nepsal, že mi policajti nevěřili. Jednak mě nejdřív nechali zavřít, aniž by se mě na cokoliv zeptali, takže už jsem byl naštvanej, jaká je to stupidní lůza. Vůbec jim nevadilo, že manželka doma vůbec nebyla. Pak jsem se zeptal, jestli když budu vypovídat a zjistí, že je to křivý obvinění, tak jestli manželku z toho obviní. Řekli, že jo. Takže jsem řekl, že to je teda paráda a využil práva nevypovídat. Myslel jsem, že to tím skončí a bude. Jenomže ono ne.
Jestli maj policajti nastláno v mozcích, nebo to byl záměr, jelikož má manželčin milenec mezi policajtama styky, prokázat samozřejmě nedokážu. Pak se tvářili, jako že jsou strašně na mé straně, nicméně k soudu to nakonec poslali. Důkazy, které jsem chtěl provést, neumožnili. Prej jsem měl času dost. Vyhověl mi až soud. Takže se mému názoru na bezmozky prosím nediv.
Jo a k vykázání stačilo jediný - aby žena roznesla mezi svýma kamarádkama to, jakej jsem tyran.

Nicméně o tomhle jsem psát nechtěl. Chci psát o tom, aby lidi začali používat mozek a nevěřili všemu co jim kdo nakuká.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.