| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže já to měla takto:
1.dítě ještě na VŠ v necelých 22
2.dítě v 25¨
3.dítě v 27
ve 32 rozvod, v 34 2.manželství
4.dítě v 35
5.dítě v 36 (aby to z 2.manželství nebylo chudinka skorojedináček, s velkým odstupem od velkých slečen)
6. dítě v 39 -rovněž, jako všechny předchozí plánované, pociťovala jsem, že ještě jedno chci do té 40.stihnout a že tři děti věkově u sebe jsou super..
No a resumé:
vím, že nic nevím~;)každý den je je jiný, někdy si ve svých 40ti letech, kojící 10x za noc 13ti měsíční zlatíčko říkám, je to supeer, velké se vyvedly, malé jak se zdá taky, jsou zaplať Pán Bůh zdravé a chytré..a pak občas padám na hubu..fyzicky jsem určitě víc grogy než utěch prvních tří..ale třeba je to tím, že už je jich přece .. dohromady 6..s plánovanými dětmi už jsem skončila, vcelku mě děsí představa, že by mi bylo 60 a více, když by dítě maturovalo a 65 a více, když by mělo promoci..u poslední kočenky se tomu i tak už budu blížit..ale tu panenku, kerou jsem porodila v 39,5 bych nedala ani za nic, je to naše sluníčko a všechny ostatní holky ji milují..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.