| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Antigono,

vezmu to od konce rovněž.

Opět - nikde netvrdím, že vím, jak se cítí skutečná oběť DN. Já oběť nejsem, ale přiznávám, že jsem nasranej. Na policajty a mařeny z různejch center, který maj znalosti na úrovni časopisu Vlasta.

Ano, máš pravdu, že z té skupiny to určitá skupina žen pod přísliby stáhne - tohle je opravdu typické (a nepotřebuju se proto vžívat do role oběti). Na druhou stranu jsem psal předtím i o případech, kdy byly odsouzeni lidi i naprosto bez důkazů. A tam naopak může být pochybnost, jestli nebyli odsouzeni nevinní. (Histriónky umí totiž přesvědčit občas i psychology o "své pravdě".) Ke statistikám - vem si nějakej zpravodaj Rosy, Bílého kruhu apod. tam to najdeš. Problém je, že Rosa čísla interpretuje mylně.
To, že k nim přijde třeba 400 žen, neznamená, že jde o 400 opravdu týraných. Mezi nimi jsou i "herečky" a ženy, které se sice dostávají do konfliktů s partnerem, ale je to oboustranný, což se za DN většinou nepovažuje. Jenže oni maj názor jen z jedný strany. Naproti tomu až u policie, nebo až u soudu dostává slovo druhá strana a svědci. A tam se právě většina jednostranných tvrzení otáčí. Pochopitelně Rosa to interpretuje zavádějícím způsobem, jak jsou ty soudy jako špatný, když jich tak málo odsouděj.
Neboj, myslím, že jsem normální chlápek s chybama, co tak nějak rozlišuje, co je ok, co se sice nemá, ale holt se stává a co už je přes čáru. Takže - nic z toho co píšeš jsem neudělal, ano, párkrát ze mě nějaký slovo vylítlo, nicméně to tak nějak furt proti výhružkám sebevraždou, nevěrou a podobnými hysterickými libůstkami považuju za zanedbatelný. A ne, nejsem naopak ani podpantoflák, řekl bych, že jsem asertivní. Dle psychologů jsem úplně v normě, až na iq. Znalec psycholog s tebou provede sadu různých testů, mezi nimi i tzv. projektivní testy, obrázkový, barevný apod. který maj výhodu proti dotazníkům, že se nedaj přechytračit. Mimoto s tebou dopodrobna mluví, aby odhalil, jestli lžeš a co jseš zač.
Jak to má násilník a kdy svou akci rozproudí, netuším. Nicméně si moc neumím představit, že by se někdo dokázal x-let ovládat a pak se z něj stal zničehonic tyran. To prostě nechápu, základní osobnost je od dospění tak nějak fixována. Ale pokud bych si chtěl rýpnout, tak spíš vidím, jak se ženská zblázní přes hormony do rapla, na kterým je to patrný po pár setkáních, vidí to všichni, ona na a pak se diví.
Myslím, že nezaměňuju inteligenci a osobnost, jak píšeš. A že to může potkat, stejně jako nehoda kohokoliv, je nasnadě. Rozdíl je ale v tom, že zralej člověk po nějaký době (řekněme v řádu týdnů či měsíců) dospěje k řešení a agónii prodlužovat nenechá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.