| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jen mě zajímá náhled ostatních, mně to přijde vcelku jasné. Moji rodiče mají k dárkům jasný vztah - nesmí to být krám, který by někde ležel a nejlepší je, když se to dá sníst či vypít. Tak jo, roky to dodržuju, i když vymýšlet obsah balíku, aby to bylo trochu jiný než minule, není jednoduchý.
Můj bratr taktéž pochopil, několikrát jsme o tom mluvili, protože on taky říkal - ale mně by to přece udělalo radost. Asi že je nejmladší, tak se přizpůsobil.
Ale sestra - to je jiný kalibr. Tu přiveze tátovi tu funkční triko, tu boxerky, tu tamto a ono - a on už dopředu hlásí - já nechci žádný oblečení, žádnou kosmetiku, raději mi nic nedávejte. Ale ona ne - ví, že to přece potřebuje. Takže táta má skříň věcí úplně nových, který nechtěl, přes upozornění dostal a nosit nebude, ale je mu blbý je někomu věnovat nebo sestře vrátit. Opravdu cirkus nastal, když mu sestra koupila poměrně drahý hodinky a dala mu je s účtenkou, aby je případně mohl reklamovat a nebo si nechat zdarma upravit řemínek. Táta málem omdlel - z tý ceny. Takže mu přišlo líto hodinky nechat ve skříni, za takový peníze a s omluvou je sestře vracel. A bylo boro - ona nechtěla, ať je vyhodí, on nechtěl, že to je škoda......... No hrozný. A sestra řekla, že příště mojí mamce koupí tu rybku závojnatku - no to táta opět málem šel k zemi, ale mlčel, a moje mamka mé sestře řekla, že to rozhodně ne, protože oni by se o ni neuměli postarat a nechtějí ji. Ale sestra přijela rovnou s rybou a bylo zle, dopadlo to hrozně - mezi našima a sestrou /i když to není jediný problém mezi nimi/.
Sestra si mi stěžovala, jenže se naštvala i na mě, protože jsem jí řekla, že tu rybu neměla kupovat, když jasně řekli, že ji nechtějí. Ovšem můj bratr má názor, že pro klid v rodině si naši tu rybu měli vzít a třeba ji spláchnout do záchoda a pak říct, že chcípla. Jenže to by naši nikdy neudělali a naopak by se trápili, když by ta ryba chcípla, že ji utrápili k smrti.
Jak vy se stavíte k nevhodným dárkům?
Jak se k tomuto problému?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.