| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

asi tak, já pocházím z rodiny, kde se bavíme dost otevřeně. Takže někdy v říjnu zavolám rodičům a domluvím se s nimi, co chtějí k Vánocům - oni mi třeba řeknou, že je pro ně už dost drahá dálniční známka ( bydlí přes 100 km daleko). Tak jim napůl se setrou známku koupíme. A pak dávám pozor a když třeba zjistím, že před svátky má vyjít knížka od jejich oblíbeného autora, tak jí koupím, aby měli pod stromkem nějaký dárek zabalený ve vánočním papíru a dostali opravdové překvapení.

Jééééé udělám nad vonnou přezdobenou svíčkou od pratetičky, ke které jezdíme jednou za rok, ona k nám vůbec a já vím, že tu svíčku klidně můžu poslat dál, protože já je fakt nemám ráda a nelíbí se mi. Když jsem ono zdvořilé jééé udělala před osobou, o které jsem psala, tak to skončilo tak, že jsem svíčky dostávala co dva měsíce, nejlépe aspoň tři kousky. Při velmi opatrné zmínce, že už jich máme doma dost, jsem se dozvěděla, že se mi přeci ta první líbila, tak proč se ozývám..

Xantipo, skoro to vyapdá, že sestra záměrně vytváří situace, kdy dojde ke konfliktu a ona z ní může odejít jako vítěz. Škoda, že do toho kromě tvých rodičů zatahuje i svého syna, který musí být totálně zmatený. Asi bych nějak proti ní zkusila použít její argument o tom, že ona rozhodne, kdy syn dostane rybičku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.