| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, bin, nejsem teda hygieniska, ale s kovovými mezizubáky jsemměla stejný problém jako ty v lepším případě a v horším, že jsem se ještě tím drátem píchla a tekla mi krev.

te´d na doporučení zubařky dětí - používáme tyto - jsou silikonové a neublížíš si s nima a krásně se mezi zuby vejdou.

http://www.beldental.cz/gum-mezizubni-kartacky/3914-gum-soft-picks-mezizubni-kartacky-ke-stimulaci-dasni-40-ks.html

ona sama je používá - já je teda u ní kupuju za 130 kč, nebo tak nějak, nebo mi prodá i jen jedno platíčko za 35, ze začátku jsme je taky hned lámali, ale jak se člověk naučí je určitě po umytí na víc použití - čistí si tím i můj 10letý syn a občas tím čistím i 5,5 leté dcerce a 2 letému synkovi - kteří mají problémy se zoubkama.

jinak normální kartáčky jsou výborné teppee nebo couraprox - mají totiž velké množství štětinek a jsou velmi měkké a kupodivu roky jsem si myslela, že tvrdý kartáček zuby vyčistí lépe, ale není tomu tak.

pastu používáme pouze elmex a musí říct, že dcerce zuby se přestaly kazit takovou rychlostí.

Ale na bělení to moc není, co jsem zkoušela na bělení, tak mi moc nezabíralo, já teda a i teď ten nejstarší syn máme zuby spíše slonovinové - až žluté, nicméně se nám zase nekazí... takže pokud prostě nemáš bílé zuby od přírody, tak je podle mě bez chemického zákroku nevybělíš.

Ještě k těm kartáčkům mezizubním používáme dentální nic - to si kupuju nějakou voskovanou někdy v lídlu někdy v rosmanu - ta čistí plochy kde jsou zuby těsně vedle sebe, mezizubní čistí, kde jsou zuby od sebe. A k tomu je dobrá ústní voda listerin, ta je prý nejlepší na trhu - ale nikdo z nás v rodině nevydrží ji mít v puse tu minutu co píšou.. ale asi i tak to má dobrý účinek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.