| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No s těmi hodinkami - já se tátovi nedivím, taky bych si je nevzala.
Šlo o to, že měl narozeniny a ona řekla - nevím, co bych Ti koupila, koupím Ti hodinky. A on jí řekl - ne, to ne, my jsme se s mámou dohodli a vybral jsem si hodinky k vánocům - ne že si je teprve koupí, ale už je měl, od vánoc. Ona se na ně podívala a řekla - ale to jsou nějaký šunty, já Ti chci koupit lepší hodinky. Jen připomínám, že šunty to nejsou, protože hodinky kolem 2 tis. nejsou sice žádný zázrak, ale taky žádný šunt. Tak tímhle ho tady dorazila, protože mu mamka řekla, že by mu chtěla koupit hodinky, ale on si přál si je vybrat sám a věnoval tomu hodně času, pořád jezdili, prohlíželi, porovnávali, až si někdy v únoru hodinky koupil a sestra tohle. A jemu došlo, že chce něco dražšího, ale zas ho urazila tím hodnocením jeho hodinek, tak poměrně příkře řekl - rozhodně mi žádný hodinky nekupuj, nic nechci, stačí, když přijedeš. Navíc ona kudy chodí, tudy bulí, že nemá peníze.
No a pak přijela a dala mu ty hodinky - prý stály kolem 10 tisíc - no to ho málem odvezlo, začal, že to nemůže, a kdyby si ty peníze nechala a použila na svoje věci, kterých potřebuje tolik a tak.......... Ale ona se rozčílila a řekla, že to je jedno, že to stejně bylo z peněz jejího přítele a že ona si už koupila novou myčku, pračku a že on ať se třeba po...... /ten její přítel/. Oni byli právě v líbánkách a měli tam připravený peníze na materiál a ona je ve vzteku takhle rozfofrovala. Ale ta představa, že to bylo takhle a že se opravdu jedná o dar poměrně drahý, tak se opravdu tátovi nedivím, že je nekompromisně odmítl, já bych si ty hodinky taky nevzala. Je třeba pochopit, že ač říkal celý roky, že žádný oblečení a kosmetiku rozhodně nechce, tak trička, boxerky, vůně apod. s díky vždy přijal, připomněl, že tohle opravdu ne, že to je pro něj škoda, protože on to nepoužije a nabídl, jestli si to nechce vzít zpět. Nikdy nechtěla, tak si to ponechal. Ale ty hodinky a pak ta ryba - to už je dost mimo a nedivím se, že se zasekl a že ne.
Ale stále říkám - nechápu, proč mu to stále dává, i když ví a milionkrát to řekl, že tohle skutečně ne. To nejsou dárky pro radost, ale pro zlost. Mě osobně by to rozčilovalo děsně - něco jako - ty jsi úplně blbá a nevíš, co je pro tebe nejlepší, tak ti to budu rvát pořád, až tě tím zahltím a ty vyměkneš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.