| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

šešule, taky běžně nemám,

ale když vyženu pavouky z baráku (to i muže a děti) a prostě projedu ten dům s tím luxem, hadry, poleštím, zaliju, vymetu pavučiny...
Jenomže děti jsou puberťáci a manžel podobně, ale zastydlej, vyhnat je z domu je možné.

Tak pak fakt mám pocit, jako kdybych přeplavala La Manche, aspirovala na Nobelovku, nebo fakt podnikla nějaký významný objev... co vymýtí lidstvo, třeba.
Už x-krát mne napadlo, že TO BUDU FOTIT.
Pro sebe, ne, že to někde budu promítat jako DŮKAZ, že tenhle dům může být uklizený a jak hezky to vypadá ~t~

Pak ideálně přistanou po výletu všichni, zujou boty kde se dá, našlapou, ještě pozvou psa.., padá z nich jehličí, pak ještě manžel čistí ty houby ... já jenom čumím :-)) ty fotky jsou dobrý řešení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.