| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Neočekávala jsem nic, tak se mi také nedostalo zklamání. ~d~ Tchýně má pocit, že "s tím moc naděláme" a je s ní horší pořízení, i když je to hodná ženská. Zatím s ní starší dcera (tříleťanda) strávila zcela sama celkem 3 dny a další 3 ji teď čekají. Moje matka respektuje pravidla, sama je o něco přísnější, to zase respektujeme my. Zatím u ní starší dcera strávila celkem 7 dní a na dalších 5 jede příští týden. Návštěvy neomezuji, tohle je výsledek samostatné iniciativy prarodičů. I kratší hlídání je výjimečné - ale to se vědělo ještě před narozením dětí, že to tak bude. Obě babičky mají děti rády, tchyně ovšem obvykle vůbec neví, kde se jí moje dítě vyskytuje a záchranou je vlastně přítomnost švagrové, moje matka naopak plánuje dopředu pro dceru program. Jistě by to mohly být aktivnější babičky, ale také by to mohlo být daleko horší. Dcera je má obě ráda - a to je hlavní!
Mladší je ještě mimino, tak uvidíme, jaké pozice si do budoucna vybojuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.