| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Adelaide, já se nepřu ~a~ ~:-D Taky jsem kojila děti, takže jsem opravdu aspoň držela to, že jsem zuby otírala, protože v rodině máme chlapečka, který měl úplně vyžrané zoubky a všechny děti na tom byly dost špatně(používali doma jen Perličku), co najeli na Elmex a lepší kartáčky, důslednost v čištění zoubků, tak je to lepší.
Ad, jestli tomu zubaři rozumí - no nevím, kdo by měl zubům rozumět víc než stomatologové? ~5~ Jenže ono se to propojuje a hledá se, co je důležitější. Docela bych věřila i tomu, že některé maminky by přestaly kojit, kdyby se bály o zoubky dětí, protože častěji v noci jedí kojení děti než děti na UM.
Ono to máš asi i takhle - mně doporučovala dr. pasty s vysokým obsahem fluoru, ale kožní mi je radikálně zakázala kvůli prodělané periorální dermatitidě. Nakonec se spolu tyhle dvě pobavily a kožní mi řekla, že mám zkusit tedy používat Elmex, protože prý se výrobce Elemexu dušuje, že používají líp vázaný fluor či co a že by periorální dermatitidě vadit neměl. Elmex používám už několik let v kuse a musím říct, že od té doby nemám žádný kaz a nemám ani periorální dermatitidu. Obě, jak kožní primářka, tak zubařka jsou jedny z místních nejlepších... zubařka mi řekla, že je jasné, že kůže je důležitější než zuby, ale že se zkusím s kožní domluvit. Sama nevím, kde hledat pravdu - dnes aby se člověk opravdu nahledal a stejně si myslím, že prd zjistí. Musí si to přebrat vlastní hlavou a čemu uvěří to praktikovat ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.