| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dneska jsem dala našemu kojenci na ven jednorázovou plínku. Když jsme byli v knihovně, povedlo se mu zakadit si záda, bodýčko a protrusil se i skrz gatě, co byly přes bodýčko. Tohle se mi s jednorázovkama stává pravidelně, u látky to prakticky neznám. Pravděpodobně mám nějakou vadu, co mi zbraňuje tam zabalit dítě jak se patří~d~
Další věc: Na úřadech jsem schopná zařídit cokoli, ale když mám jít něco vyřizovat na pracák, připadám si jak dement (doslova)~8~ Naposled jsem tam šla kvůli RP. Nikdy se mi nestalo, že bych nějaký lejstro vyplnila napoprvý dobře, nebo přinesla všechny příslušný dokumenty. Vždycky tam musí minimálně dvakrát. Naštěstí tam sedí hodný paní, co to se mnou vyplňujou kolonku po kolonce a netvářej se ani moc otráveně~x~ (Asi je jim jasný, že jinak by mě tam měli ještě 10x, z toho 8x s doprovodem dětí~k~)
A co vy? Taky nezvládáte věci, co většina lidí umí? Jo, a nepište, že nezvládáte chodit včas- to není minoritní záležitost~j~~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.