| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holciny,
nakukuju, ale nepisu~f~, valim se tady vzdy u pc na gauci a dodelavam resty do skoly a pak uz se mi nechce psat:-).
Pomalu finisujeme, deti maji zitra posledni den skolu, ja jsem byla dneska naposledy v praci, ale jeste do patku mam kazdy den vedlejsak~8~, tak si dovolenou nic moc neuziju. Ale v sobotu uz konecne jedeme k nasim~k~, tento rok budeme vyletovat po CR a po pribuznych. Jak uz jsem psala, penize za dovolenou musime vrazit do rekonstrukce noveho bytu. 1.zari mame predani a hned pak nastupuji remeslnici, my se mezitim nastehujeme do toho mensiho byt, ktery pak pronajmeme. Deti totiz meni skolu, tak aby bydleli hned za rohem, D. si bere na prvni tyden dovolenou, aby byl doma. To bude peknej mazec~;), ale uz se tesime, budeme spat na matracich a bude to jak v hotelu, jen to nejnutnejsi s sebou~d~, nejak to musime zvladnout~t~.

Dooly, ja jezdim pres BW a bayern s Schöne wochenende Ticket, v automatu stoji 39 euro...a plati po celem Nemecku:), pro 5 lidi~;). Za prepazkou stoji asi o 2 eura vic.
Jedete na Bodensee? My se tam taky nekdy chystame, tak musis poreferovat~k~.

ja jsem s Johanou dorazila s koupaku, konecne je krasne pocasi:). V nejakem nemeckem state zacina uz zase zitra skola, a nam to tak suprove vyslo, ze akorat zacalo konecne leto~x~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.