| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hm, tak tohle je téma se kterým se nedokážu vyrovnat...nepodařilo se mi ani jednou tenhle pocit zažít~n~
první porod vyvolávaný po TP, ale bylo to špatně vypočítané..nevěděla jsem nic, v porodnici jsem byla sama, nikdo nerodil jen já sama na porodním, dr. i PA byli pryč že neporodím, protože to na porod není, pořád jsem čekala že to musí trvat těch 12hod na prvorodičku tak jsem se tam sama svíjela a pak se při prohlídce zjistilo, že už opravdu rodím.
Po druhé zase vyvolávané, ale před TP že prý se plod nevyvíjí....trvalo to 2 dny, psychicky jsem byla úplně na dně fyzicky i psychicky... dítě v pořádku a planý poplach..

Na jednu stranu jsem si doma všechno nachystala, nemusela jsem plašit že mne to chytně někde kde budu sama...ale na druhou stranu to Vám všem strašně závidím, že si miminko řeklo samo a samo se narodilo když bylo připravené

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.