| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi jsem moc uspěchaná....nejradši bych byla, kdyby se všechno vrátilo do normálu ze dne na den, ale to by chtěl každý a prostě to nejde :( bohužel...
Mě tak nějak nejvíc trápí to, že vlastně nevím, co mi vůbec tyto stavy způsobilo..začalo to po maturitě. Myslela jsem, že sem jen vyčerpaná z dlouhodobějšího stresu, ale už je to od maturity 2 měsíce a furt jsem neustále nervózní, smutná, bez energie...a to už jsem i přijatá na vejšku, seznámila jsem se s budoucími spolužáky, mam plány na zbytek léta, za 14 dní nám přibude domů nové štěňátko, no samé krásné věci mam před sebou...ale prostě netěší mě to a nechápu proč. Měla bych skákat radostí, užívat si léta... na dovolené jsem podnikala všechny výlety a aktivity, ale večer místo toho, abych si řekla, jak to byl super den a jak jsem se bavila atd, tak jsem si vždycky řekla "uf, přežila jsem to, vydržela jsem to, zvládla jsem to a teď honem spát".... každej den je boj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.