| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hezke tema:-)
Prvne jsem se vzbudila rano s pocitem, ze dneska by byla legrace, kdyby se syn narodil - byl 1. duben, April a ja byla 37+5. V poledne jsem mela kontrolu u sveho lekare, ten rikal, ze se nedeje nic, dohodli jsme si termin na cisare. S manzelem jsme odjeli na jidlo, ja se nacpala smazakem, jahodama se slehackou a sli jsme nakoupit velky nakup.Vsude bylo horko, cely den svitilo slunicko jako v lete. Kdyz byl kosik plny, sehla jsem se pro ziletky a v tu chvili mi praskla voda, bylo 5 odpoledne, v Tescu plno lidi a ja se sunula pomalu na WC zjistit, co se deje. Zavolala jsem sveho doktora, sesli jsme se v nemocnici a v pul devate se syn narodil.
Podruhe jsem mela opet domluveneho cisare, na 4 dny pred terminem,synovi rano pichali ousko, takze nesel do skolky, zrovna jsem se s kamaradkou po ICQ domlouvala, ze nas odveze do porodnice na smluveny termin, protoze manzel neridi a ja tentokrat nechtela tahat auto sebou, no a v tu chvili mi opet praskla voda,bylo devet vecer. Synovi jsme zavolali babicku, sobe toho stejneho doktora a taxikem odjeli do porodnice, dcera se narodila pul hodiny po pulnoci.Myslim, ze to byl taky slunecny den, byl konec dubna.
Muj doktor si okolnosti obou porodu dobre pamatuje a pri kontrole je obcas pripomene, ze i kdyz cisar byl vzdy peclive naplanovany, tak nakonec jsem ho jednou odvolala z domova a podruhe z nejakeho duleziteho jednani.
Pripomina mi to, ze jak pise I. Stadelmann,zastankyne prirozenych porodu a velmi moudra pani, ze u porodu je nakonec vse uplne jinak, nez clovek planoval a ze to kupodivu plati i u planovane sekce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.