| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děláme novou koupelnu a zdá se mi že dlažky co jsme nakoupili kloužou. Jsou docela velké, asi 33x33, měla jsem obavy, tak jsem vybrala dost narychlo matné s hrubším povrchem. Dnes přišly a po testu s vodou nejsem moc spokojená. Na vybírání jiných už není čas. Máme malé děti a tak hledám, zda existuje nějaký nátěr nebo postřik který by dlažbu učinil méně klouzavou, ale zároveň aby dlažba vypadala pokud možno jako by na ní žádný nátěr nebyl. Taky jde o údržbu atd. Vůbec netuším z čeho podobné nátěry/postřiky jsou, zda to nepůsobí na dotyk/pohled plastově, nejsou jedovaté-neuvolňují něco atd atd. DOporučili by jste mi něco s čím máte zkušenost? Uvažuji i o nalepovacích páscích na nejfrekventovanější místa, ale to v malé koupelně bude vypadat asi blbě.
Díky za každý postřeh.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.