| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslim ze zasadni problem je to ,ze bylo dite splozeno bez manzelstvi.
Vim, ze je to dnes pro nektere lidi velice zastarale ale zakony Bozi se nemeni,kdyby se snoubenci dopredu domluvily a ujasnili si budoucnost pote vstoupili do manzelstvi a az pote plodili deti,nedochazelo by k temto nestastnym situacim,kdy deti budou vyrustat bez otce.
Ja jsem vyrustala bez otce a cele detstvi me to trapilo a neda se to nicim vynahradit.
Nejni nic hezciho nez kompletni rodina, prekazky jsou od toho aby se uspesne pekonavali to jsou ty zkouzky od Boha,a my se musime zachovat ne tak, jak se nam to libi ale tak aby to bylo v souladu s Bozimy zakony.

Ohlídej si Boha a on ohlídá tebe. Hledej Boha, najdeš jej před sebou. Když ptáš o něco, ptej Boha. Když prosíš o pomoc, pros Boha. Měj na paměti, že kdyby se celý národ sešel, aby ti pomohl, nepomohou ti v ničem, leda v čem Bůh chce a kdyby se celý národ sešel aby ti ublížil, neublíží ti v ničem než v čem Bůh chce. Pera jsou zdvižena a stránky již oschly."


A diky tomu budem potom odmeneni spokojenosti v zivote a i laskou manzela a nakonec i nasim stvoritelem.
ROzdil v motivaci vericiho je, ze to dela vse pro sveho Pana bez pridruzovani v uctivani ke komukoliv jinemu aby se nekomu zalibyl nebo aby o nem ve meste mluvili hezky atd.
Ciste uctivani jedinneho stvoritele,neverivi se chovaji tak jak se chovaji ze zvyku a nebo ze zistnosti aby se o nich hezky mluvilo byli oblobeni atd,ale kdyz zustanou sami a mysli si, ze je nikdo nevidi pachaji hrichy,a pritom jsou stale sledovani,to je ten zasadni rozdil.

Rci: "Pán můj uvedl mne na stezku přímou, k náboženství nezměnitelnému, k víře Abrahamově, jenž hanífem byl a k modloslužebníkům nepatřil." Rci: "Věru modlitba má, obřady mé, život můj i smrt má náleží Bohu, Pánu lidstva veškerého, jenž společníka nemá žádného. A toto mi bylo nařízeno a já první jsem z těch, kdož do vůle Jeho se odevzdali." (An""ám:162-163)



jsem muslimka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.