| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naše děti taky nebyli u mých rodičů, když to nebylo potřeba. Když jsem přestala dělat školu a byla ještě na rodičáku, tak tam nebyli rok a půl. Předtím někdy ano, potom po nástupu do práce často. Ale jednu dobu to taky zaskřípalo, když to nešlo vždycky, když jsem potřebovala. Od té doby jsem právě přestala očekávat a dobrý. Ten vztah se hrozně změnil a přijde mi, že toho dělají hrozně moc. I když ani předtím jsem to nebrala jako samozřejmost, ale nějak jsem očekávala pomoc, když budu potřebovat. K lékaři normálně chodili se mnou (rodiče bydlí docela daleko). Ale je pravda, že se zajímali vždycky.
Tchýně je jiného kalibru ~t~. Když jsme tam na návštěvě, tak jakoby je neviděla, mluví jen o sobě. Hlídala jednou dceru asi v jejích 4 letech (šli jsme se projít) a našli jsme ji na zahradě samotnou s otevřenou dvacetimetrovou studní. Od té doby nehlídala ani těch 30 minut. To, že by si je vzala na prázdniny nebo víkend vůbec nehrozí. Při nemocech nezavolá. Na návštěvě byla u nás za těch 11 let 2x - při narození dětí (a to u první v nemocnici). A děti zatím teda rozdíly nedělají. Pořád je to babička a pořád se za ní jednou za měsíc těší. Je pravda, že já před nimi neceknu nic špatného a krotím manžela.
Nicméně chápu, že Tě to mrzí, protože to jsou tvoji rodiče. Myslím, že je to taky tím, že mamka je ještě mladá. Získej náhled a věř, že vnoučata nemusí u prarodičů spát, aby si k nim vytvořili vztah.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.