| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejsi, jsi úplně normální ženská v tomhle věku~6~.
Víš,když mně bylo 18, tak jsem měla představu, že ženská ve třiceti je už stará a v padesáti jí nezbývá nic jiného než se těšit na důchod~:-D, v šedesáti sedět na zápraží a hlídat vnoučata. Když se člověk za "komoušů" dožil padesátky, tak to všichni kolem slavili jako by ho viděli naposledy.

A ono je to jinak. Každá to pozná, až do toho věku doroste :-).

Je mi víc než tobě, mám manžela, syna 9 let, dost náročnou práci na psychické vypětí. Takže představa, že mám během své jednotýdenní dovolené nasáčkované vnoučata mně připadá děsivá a hororová~8~. Nic takového - odjíždím s manželem a synem na pár dní do lázní, kde totálně vypnu. Nervy mám jen jedny, život taky jen jeden, takže dokud jsem zaměstnaná, tak mám víkendy na: úklid~n~, když je čas, tak vypadneme pryč z domu a zbytek času věnuji nejmladšímu synovi, tak jako jsem ho věnovala nestarším, když byli v jeho věku.
Vnoučatům se budu věnovat až budu v důchodu/jestli nám ho úplně nezruší~t~/ - a až nebudu chodit uštvaná z práce, nebudu 2x do týdne při příchodu do družiny řešit neschopnost vychavatelek zabavit děti/ono je jednodušší sedět v hloučku, drbat ostatní kolem sebe a nechat děti lítat jak zdivočelou zvěř - pak se diví, co všechno dovedou děti vymyslet za lumpárny/, potom úkoly se synem, najednou je sedm večer, večeře a v devět padám na hubu do postele. Nestěžuji si, jenom konstatuji :-).
Jsem rádá a děkuji bohu za našeho benjamínka. Jenom se prostě necítím být babičkou od Boženy Němcové a vím,že jí nikdy nebudu.

P.S. Já to mám zařízené jinak:-) Nadcházející týden mně budu hlídat syna moje snacha a já jí za to moooc děkuji, protože jinak by musel jít další týden do družiny. Takže Evičko díky ~x~~x~~x~.
Jo a až budu mít ještě jeden týden dovolené, tak už mám domluvené s dcerou, že si vezmu na pár dní vnučku a ukážu jí život ve městě~t~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.