| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nejsi, to je trošku něco jiného protože sama rodinu máš..moje tchýně funguje pro velké děti sví dcery která bydlí 40km od ní, vnoučky (naše děti) má vedle v domě a vidí je jednou za dva měsíce co příjde na deset minut, já jsem snahu měla, ale co jsem přišla na návštěvu seděla jsem o suchu, hovor vázl..kdysi jsme spolu bydleli, do synových 2let..tchýně si ze mne udělala služku..vždycky mi předhazovala jak by se pro děti a vnuky rozdala, jak se musí všem věnovat stejně aby nebyli ochuzení a ejhle..
Já to po tchýni nevyžaduju, je to její věc že nemá o vnuky zájem, pro ní mínus, nebude mít s nima žádný vztah, oni se na ni ani neptají, prostřední syn ji dokonce vyká..to mi normální teda nepříjde..
U nás v rodině tohle nikdy nebylo..moje babička si nás brala na prázdniny, na dovču..mám s ní a dědou krásné zážitky, jezdili jsme pod stan, na hřiby..atd..našim dětem tyto zážitky krom nás dává moje mamka..
Pro porovnání moje máti je pracující na vysokém postu, pracuje hodně a na vnuky čas má...tchýně je v důchodu celý den nic nedělá-ano nedělá, co příjdu kouká na telku a podle ní je v 60letech velmi stará-nemocná není, nemá žádné zdr.problémy..moje snaha aspon s klukama k ní zajít šla k ledu..cítila jsem se tam navíc, s děckama prohodí pár slov..od švagrové si děti bere i na prázdniny..tak to mi řekni, jsem sobec já nebo ona?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.