| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beznicku, ono odsud posud.
Jasně že si snad nikdo nepořizuje plánovaně dítě s tím, že ho odloží k babičce.
Jenže když tu babičku vnouče nezajímá a nepohlídá, ani když je hodně potřeba, ačkoli může, tak to v pořádku taky není.
Sama píšeš, že hlídáš, aby si mladí mohli zajít do divadla apod. Znám ale babičku, která to prohlašovala za zbytečnost, stejně jako zajít si na večeři, do kina... a prostě nepohlídala, ač bydlela ve stejném domě. Manželství skončilo rozvodem a nikdo mi nevymluví, že za to částečně nemohlo i to, že se "mladí" prostě nikam bez dětí nedostali, na placené hlídání nebyly peníze a nakonec je zmohla ponorka.
Pořídila jsem si všechny děti dost pozdě (podle toho, co píšeš, jsem cca v tvém věku, děti mám pubertální), takže vnoučata ještě nemám, a kdoví, jak na tom budu zdravotně, až nějaká přijdou. Rozhodně ale doufám, že výše uvedený typ babičky ze mě nebude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.