| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"tahle generace" vyrostla rodičům i prarodičům v dobách, kdy se s dětmi až tolik nenadělalo a až na vyjímky fungovala autorita starších. Samozřejmě, že jsem měla pohádkovou babičku, ale jen proto, že moje nepohádková matka pokládala za naprostou povinnost dojet za ní na víkend, vyšůrovat, navařit, zavařit a vyprat, ptž 60 letá babička už byla moc stará šupla sem tam nějakej ten veršík vnoučeti,to jasně..

Pak jste se nám v 90. letech začli rodit vy, miláčkové, noví lepší lidé s možnostmi. Takže my - děcka zvyklá se uklidit a víceméně počkat až na nás dojde řada, jsme si pořídila vlastní miminka, co už mohla pěkně plavat od 3 měsíců a mluvit anglicky zároveň, přetrhnout jsme se mohly, my maminky blbé..

No a je vám 20 pryč a jste zvyklí využívat své možnosti, k tomu dělat dětičky a hrozně se divit, že nám to v přépadě, že jste zajištění a normální, až tak játra nerve a že si v 45 letech dovedeme představit i jiný víkend než s nějakým usmrkánkem.

Já vnoučata nemám, nevím tedy, co to se mnou emočně udělá.. ale rozumově jsem rozhodnutá kromě radosti nebrat z babičkovství nic, teď jsem totiž na řadě já..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.