| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libik, gratuluji :)
Jsme na tom podobně - mám tři vnoučata a sama školní dítě, rozdíl mezi sourozenci 20 let, prostě jsem ještě chtěla žít svůj život a nikdy mi nenapadlo dělat někomu matku Terezu. Nyní jsem přesto měla vnoučata na pár dní v červnu a na pár dní (i řes noc, dcera bydlí 100 km) v červenci - byla to hrůza, mé děti byly zcela jinak vedené. Přesto mi dcera řekne - jsou to kreativní děti, obdivuj mě, já to mám každý den.. že já ve svých 50 chodím denně domů z práce v 18 hodin, starám se o své školní dítě a o rodinu, mám své zájmy (jezdíme pod stan, chodím na jógu a na spinning, na zumbu.., do divala, do kina, plavat.. s nejmladší na závody - závodně vesluje, to jsou celé víkendy ..) to nic, to je mimo mísu..
Co mi nejvíce vadí - sotva děti vrátím, vše je zapomenuté, samozřejmost - mohla jsem přeci více. Můj závěr? Žít si svůj život a postarat se, abych nikdy nebyla odkázána na své děti, které jsem s láskou vychovala a přivedla do života.
Poprvé v životě se učím, že si mohu koupit i pro sebe (nejen pro ně, světe div se) značkové věci, že si teď, právě teď mohus sednout k počítači a psát vám tady tyto řádky, že nemusím mít strach, že jsem špatná, že nedělám něco pro ně....

Nenechat se usurpovat, žít svůj život - o toto se nyní snažím a je mi jedno, jestli jsem sobec. Je mi 50 a dosud jsem na sebe neměla čas. Asi jsem sobec, ale zatím sjem na to neměla kdy, tak to musím stihnout, abych si toho sobce vychutnala :)


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.