| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tylity,
já jsem ve věku těch maminek a takto jednostranný pohled na svoji generaci nemám. Možná proto, že do ní víc vidím, že jich reálně znám víc, než Ty. I ty mladé maminky jsou různé. Ne každá je jen na vystajlované hadry a kočárky. A i ty, které jsou, prostě neznáš. Mám kamarádku, která opravdu chodí ve značkovém, její dítě má supr kočárek, supr ladící oblečky a supr plínky, ale to jsou prostě hadry, no. Pro někoho jsou více důležité, pro někoho méně. Když lidi soudíš na ulici podle toho, co mají na sobě, pravdy se nedobereš. Tahle moje značková kamarádka totiž žije svojí rodinou, která je její prioritou, stará se o svoji babičku, se kterou bydlí. To, že chodí nakoupit v luxusních hadrech, na tom nic nezmění. A její dítě, bez ohledu na to, jaký bude jednou nosit hadry, bude mít takový vzor, že rodina žije pospolu a že se stará o své slabší. Tak jako tento vzor získala kamarádka, která jako dítě chodila taky pěkně oblečená. Proč taky ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.