| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když jsem byla těhotná (asi 3 týdny před porodem), tak prý bylo nežádoucí, abych šla dědovi na pohřeb... mrzí mě, že jsem si ten názor nechala vnutit.

S cca roční dcerou jsme byli pozvaní na chalupu - kolegové od manžela z práce si ji zamluvili na víkend, na horách, žádný luxus, klasická turistická chata. Manžel byl z nich jediný ženatý a jediný s dítětem, ostatní svobodní (přítelkyně s sebou měli), o dětech ani páru. Sice nás pozvali jako rodinu, ale bylo vidět, že to dítě jim tam krapet vadí, pak nás tahali na výlet (i jsme tak sami mysleli že bychom šli a měli půjčenou krosničku), no ale dcera zrovna pár dnů předtím začala chodit a nechtěla v té krosně vůbec sedět, po půl hodině jsme řekli že se vracíme (měl to být celodeňák) a budem na chatě. Koukali na mě jak na totálně línou lemru, která neujde ani pár kiláků (já, která na horách prochodila pohory).... Nepochopili, že dceři plácek za chatou bude krásně stačit a oni nebudou mít tu čest se vztekajícím se batoletem... To mě sice mrzelo, ale pak mě dostala jedna holčina s takovou osobní invektivou typu "to až JÁ si budu válet šunky na mateřský, tak taky klidně budu píct buchty, ale TEĎ prostě NEMÁˇM ČAS" (to bylo za to, že jsem po půlnoci zadělala na buchty a v půl páté ráno je šla péct abychom přivezli s sebou něco.....)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.