| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

a co "se nás bude týkat"?

To, že někdo dlouze a pomalu umírá, je smutné, ale to jsou tyhle záležitosti obecně. A bohužel to nelze ovlivnit tím, zda jsme se před tím v životě chovali slušně a obětavě nebo ne.

Já nějak pořád nechápu, co chceš vlastně říct. Že se ty staré ženy, o nichž mluvíš, obětovaly pro své děti a ty děti se pak na ně úplně vykašlaly, nezajdou za nimi nikdy ani na návštěvu a tak? Nebo Ti vadí sám fakt, že ty ženy neleží doma a ty děti se o ně nestarají osobně?

A co by tedy bylo spravedlivé? Říct si "maminka se pro mě obětovala, tak teď se zase já obětuju pro ni a dochovám ji do smrti"? Pokud to někdo udělá, tak je to hezké, ale také už jsem toho viděla poměrně dost na to, aby mi bylo jasné, že to může být objektivně nad síly toho dítěte - a která opravdu milující máma by chtěla vidět své dítě, jak třeba přijde o práci a zdraví kvůli tomu, aby se mohlo o ni starat osobně?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.