| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

myslím, že pokud se to umí šikovně říct, každý si v tom najde to svoje....
Ale teď 2x se mi stalo, že jsem si četla zpětně horoskop, a sedělo to jak hrnec na p.del... Poprvé přišel manžel nějaký vyfluslý z práce, mají tam takové žabomyší spory a někdy je to úmorné, no a nelichotivě se vyjádřil o inteligenci pár lidí. Pak čtu jeho horoskop v časopisu co mi přišel pod ruku, a tam bylo "zrozenci tohoto znamení budou mít co do činění s překonáváním neporozumění v pracovních vztazích". Podruhé se mi to stalo tenhle týden, byla jsem už několikátý den zavřená s dětmi doma (rýmičky, pak tu byl tajfun a nebezpečno, pak po něm všude voda atd), no a už jsem se cítila jak tygr v kleci, nejradši bych se vystřelila na Mars. A v horoskopu čtu "díváte se na život jakoby přes mříže a přemýšlíte co je to svoboda..." no fakt trefa :-).
Jo a podle čínskýho horoskopu jsem "kůň ve dvoře", to taky docela sedí, v mládí jsem byla divokej kůň co se mu nelíbí být ochočenej, teď si připadám jak jetá herka, který stačí dost žrádla a teplá stáj a je jí všechno jedno :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.