| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete, já ti nevím, ale zeptám se tedy polopaticky - muž chodil do práce, ty jsi mohla jenom ležet, dítěti byl asi tak rok - to jsi celé dny ležela vedle dítěte na koberci a čekala, až přijde muž z práce, aby dítě alespoň vyvenčil? Tady přece nejde o to, v jaké poloze se s dítětem mazlím, jestli na zemi, že ho nemusím zvedat, tady jde o to, aby někdo zabezpečil ty základní věci, které se kolem dítěte do tří let dělají, k čemuž patří i to venčení.
Prostě mi v tvém líčení něco falíruje, moc nevidím jako idylu, když je dítě celý den zavřené v bytě, protože máma má ležet, ale asi je to věc názoru. Ale stejně minimální obsluhu typu přebalit, naučit na nočník, dát mu jídlo udělat musí, ať má ležet nebo ne.
Proto právě tvrdím, že je lepší, když je staršímu už cca 3 roky, tam odpadají martyria jako zvedat dítě do sporťáku, když nemůžu a dítě ještě moc neujde, nemusím ho přebalovat a proto s ním zase manipulovat, obleče se samo, nemusím s ním opět manipulovat. Tříleté dítě je z hlediska sebeobsluhy samostatná jednotka, z toho plyne ten názor, co jsem tady ventilovala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.