| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zajímavá diskuze.Díky za to,že jsem už postarší ročník a žádná úchvatná hromadná prohlídka se za nás nekonala.Mě spíš udivuje slepá víra,že když bude jinak zdravá holka od útlého dětství pod gynekologickým dohledem,bude zdravá a bez problémů.Nějak mi tam nesedí to,že vidím ordinace narvané patnáctkami a přitom gynekologických problémů je čím dál víc.Otěhotnět se taky daří čím dál menšímu počtu žen.Tak nevím,kde udělali soudruzi chybu~j~.
Sama jsem prošla šíleným martýriem "léčení"neplodnosti,ty kvanta hormonů,co do mě narvali,naštěstí to odnesli jen moje klouby,kamarádka skončila po takovéhle léčbě v pětadvaceti bez vaječníků.
Za mě tedy rozhodně preventivní prohlídky dorostenek ne.Souhlasím s Tante,že bych dceru nechtěla nechat ošmatlávat nějakým strejcem.Jednou jsem zaslechla diskuzi dvou gynekologů a horlivé přívrženkyně svátosti doktorské by byly udiveny,jak si o vagínách těchle mladých holek "hezky"povídali.Takže díky,ne,když nebude zbytí,tak jedině k nějaké doktorce ženě.A opravdu jenom s problémem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.