| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, prosím poraďte. Už bych měla mít vybraný kočárek ~n~
Při prvním mimču před pěti lety jsem měla Roan a záviděla jsem maminkám lehčí a modernější Inglesinu. Teď bych si ráda splnila přání, ale když tak koukám po kočárcích, co všude jezdí, tak nikde žádnou Inglesinu už nevidím. Všichni mají dnes kočárky s těmi natáčecími kolečky (jako nákupní vozíčky). Já jsem si myslela, že chci určitě "houpací" kočárek, abych mohla miminko pohoupat, když se třeba začne v kočárku budit. Taky větší kolečka, aby byl dobrý do terénu třeba na lehčí dovolenou v přírodě.
Mám teď ale pochybnosti, jestli je rozumné investovat nemalé peníze do kočárku, se kterým budu jako osamocený exot a pak ho budu muset prodat hodně lacino. Nechci v žádném případě jít za každou cenu s davem. Ale mám opravdu pocit, že těch nových houpacích kočárků je na ulici tak jedno procento.
Co Vy, které jste si nedávno kupovaly kočárek, vybíraly jste ještě některá Inglesinu a podobné?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.